Nepremeškajte

AKTUÁLNE AKCIE

Hugo Boss Femme edp (30ml)

31.90 s DPH
Dámska vôňa BOSS Femme vytvára neviditeľnú auru, ktorá nám priamo pred očami vytvára predstavu úchvatnej ženy. Nežná hrejivosť vône v sebe

Naomi Campbell Naomi edt (15ml)

19.80 s DPH
Naomi Campbell je prvá vôňa nesúca meno modelky, ktorú pozná celý svet. Vyžaruje okolo seba neodolateľný sexappeal, nezávislosť a slobodu.

Cacharel Noa edt (50ml)

29.00 s DPH
V samom srdci prírody sa zrodila vôňa, ktorá je dokonalá, čistá a elegantná ako biela perla. Toaletná voda pre ženy

Yves Saint Laurent Black Opium edp (90ml)

100.10 s DPH
Okúzľujúca, podmanivá a prítažlivá, to je vôňa Yves Saint Laurent Black Opium. Omamný elixír Black Opium prepája svieže tóny ovocia

Moschino I Love Love edt tester edt (100ml)

Original price was: 38.00€.Current price is: 32.90€. s DPH
Moschino predstavuje I Love Love – veselú vôňu inšpirovanú klasikou Cheap and Chic. I Love Love ponúka vo víre pestrých
Najhorúcejšie

NOVINKY

Vybrali sme z ponuky

OBĽÚBENÉ RADY PRODUKTOV

Filtrovať podľa značky

    ZÁRUKA ORIGINALITY

    100% garancia originality produktov. Katkaparfumery.sk sa stala víťazom spotrebiteľského d-Testu o najlepšiu internetovú parfumeriu. Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti vôní zaručia Vašu spokojnosť nielen s produktmi ale i s priebehom celého obchodu.

    DOPRAVA ZADARMO

    Pri nákupe nad 200€

    ONLINE PORADCA

    Radi vám poradíme pri výbere

    1500+ PRODUKTOV SKLADOM

    Široká škála produktov skladom

    Prečítajte si

    NOVINKY ZO SVETA PARFÉMOV A KOZMETIKY

    Mohli by vás zaujímať

    RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

    Prihláste sa a získavajte výhody

    ODBER NOVINIEK & AKCIÍ