Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 30 60 90

Flowie vôňa Kuba (10ml)

5.90 s DPH
Vôňa ladená do teplejších tónov, ktorá má jemne výrazný pánsky akcent, je trošičku aj nasládlá, nie príliš, zamilujú si ju i dámy, ktoré majú rady elegantné vône, nevonia bolehlavovo, násilne ani nijak inak rušivo... Nebude sa páčiť tým, ktorí vyslovene hľadajú jemné, svieže, čisté tóny a naopak na svoje si prídu najmä tí z Vás, ktorí radi keď niekam prídu, zanechávajú za sebou voňavý "podpis" a nechcú byť prehliadnuteľní ...

Flowie vôňa Oliva (10ml)

5.90 s DPH
Nie, nie, nebojte sa nie je to taká tá typická vôňa, ako mávajú handmade olivové mydlá ... je to len názov, ktorý v sebe ukrýva osviežujúcu, do pánsky až unisex ladenú vôňu, ktorá má fresh zloženie, ladené do "citrusova", má povzbudicé účinky na Vaše zmysly, čo ocenia najmä častí šoféri, ktorí pociťujú za volantom únavu. Bude sa páčiť pánom ale i dámam, ktorí majú radi v parfumoch zelené tóny, citrusy, jazmín, biely čaj ... Krásne prevonia autá, miestnosti, kancelárie i hygienické zariadenia ... všade tam, kde sa nerelaxuje ale buď pracuje alebo aktívne žije.

Flowie vôňa šťastie (10ml)

5.90 s DPH
Pocíťte eufóriu v ovocno-kvetinovom opojení a vyčarte si na perách úsmev, ktorým obdarujete všetkých okolo ... lebo, kto šťastie rozdáva, ten šťastie dostáva!